دانلود با لینک مستقیم فایل(پاورپوینت خلاصه کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی تالیف دکتر مهدی قرخلو و کريم زاده مقدم)

دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی تالیف دکتر مهدی قرخلو و کريم زاده مقدم ، در قالب ppt و در 176 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف کلی: هدف اصلی اين درس آشنايی دانشجويان رشته جغرافيا با مفاهيم کامپيوتر پاورپوینت خلاصه کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی تالیف دکتر مهدی قرخلو و کريم زاده مقدم||زِد تی34045588|ztk50402910|کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی مهدی قرخلو و کريم زاده مقدم,کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی مهدی قرخلو,دانلود کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی مهدی قرخلو و کريم زاده مقدم,پاورپوینت کتاب کاربرد کامپيوتر در ج,,,
پاورپوینت خلاصه کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی تالیف دکتر مهدی قرخلو و کريم زاده مقدم

دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب کاربرد کامپيوتر در جغرافيا و علوم انسانی تالیف دکتر مهدی قرخلو و کريم زاده مقدم،
در قالب ppt و در 176 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
هدف کلی:
هدف اصلی اين درس آشنايی دانشجويان رشته جغرافيا با مفاهيم کامپيوتر و کاربرد نرم افزارهای کامپيوتری در جغرافيا می باشد.
جايگاه درس:
درس کاربرد کامپيوتر در جغرافيا جزو دروس مشترک رشته جغرافيای انسانی وجغرافيای طبيعی است.
پيدايش کامپيوتر:
برتري انديشه و تفکر بشر نسبت به حيوانات باعث شده است که آدمي هيچ گاه به امکانات محدود اطراف خود اکتفا نکرده و همواره در صدد پيدا کردن شيوه هايي براي توسعه و تکميل اين امکانات باشد.

تعريف کامپيوتر:
به هر ماشيني که سه ويژگي زير را داشته باشد، کامپيوتر مي گويند: ورودي ساخت يافته را بپذيرد، آن ورودي را بر اساس قوانين از پيش تعريف شده پردازش کند و نتايج محاسبات خود را به شکل خروجي ارائه دهد.
کامپيوتر را يک ماشين چند منظوره مي گويند. چون يک کامپيوتر مي تواند به عنوان ماشين تايپ ، ماشين حساب، ويرايشگر صدا و تصاوير، ارسال کننده پيام هاي الکترونيکي و مرورگر اينترنت و ... مورد استفاده قرار داد ...